Szkoła podstawowa w Goleszowie

 

Kółka zainteresowań

Zajęcia rozwijające – L. Bohucka, poniedziałek, l.7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – L. Bohucka, czwartek, l.7

Kółko szachowe – L. Bohucka, czwartek, l.8

Szkolne koło sportowe – A. Broda, (klasy 5 i 6), wtorek i czwartek, l.8

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – I. Cichy, (klasy 8), środa, l. 7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – E. Duraj, poniedziałek l.8, środa l. 8

Kółko polonistyczne – G. Fuzoń, wtorek, l. 1 i 7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – G. Fuzoń, piątek, l.7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – H. Gabzdyl, (klasa 2a), poniedziałek, l.5

Kółko teatralne – H. Gabzdyl, (klasa 2a), środa, l. 6

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – L. Gołyszny, (klasa 1a), piątek, l.5

Kółko teatralne – L. Gołyszny, (klasa 1a), czwartek, l.5

Kółko czytelniczo-artystyczne – J. Goryczka, (klasa 3a), poniedziałek, l.5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – J. Goryczka, (klasa 3a), środa, l.5

Kółko muzyczne – A. Kubaszczyk, wtorek l.1 i 7, czwartek l. 7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – M. Kuschnik, (klasa 5c) poniedziałek l.5, (klasa 8b) poniedziałek l.6, (klasa 8a) środa l.7

Kółko plastyczne – U. Łamacz, ( klasa 2b), wtorek l.5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – U. Łamacz, (klasa 2b), czwartek, l.5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - M. Machnicka – Kaczmarczyk, poniedziałek, l.6

Kółko matematyczne - A. Mazur, (klasa 7a,b) poniedziałek l. 7, piątek l. 7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – A. Mazur, (klasa 5a,b), wtorek, l. 6

Kółko czytelnicze – M. Piwowarczyk, (klasa 3b), czwartek, l. 4

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – M. Piwowarczyk, (klasa 3b), środa, l. 5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – M. Samińska, (klasa 7a) czwartek l. 7, (klasa 7b) wtorek l.8

Zajęcia rozwijające – M. Samińska, (klasa 7a,b), środa, l. 7 i 8

Kółko muzyczno-taneczne – M. Serafin, (klasa 1b), środa, l.5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – M Serafin, (klasa 1b), czwartek, l.1

Kółko historyczne – J. Smolik, (klasa 5a) wtorek l.1, (klasa 5b) wtorek l.4, (klasa 5c) czwartek l.1

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – A. Stokłosa-Wapienik , wtorek, l.1

Kółko polonistyczne – A. Stokłosa-Wapienik, (klasa 5b), czwartek, l.6

Kółko języka angielskiego – M. Wania, (klasa 8a) czwartek l.7, (klasa 8b) czwartek l.8